Vyhledávání

Informace k ubytování v DM – od 26. 4. 2021.

Úvod » Aktuality » Informace k ubytování v DM – od 26. 4. 2021.

Opatření z 19.4.2021 zůstávají v platnosti s tím, že byla rozšířena možnost ubytování pro žáky mající praktické vyučování a praktickou přípravu.

Nadále platí povinnost testování na COVID-19 před vstupem do DM (pokud žák nebyl předtím otestován ve škole a nepřinese si potvrzení o negativním výsledku testu). V DM je vytvořena testovací místnost (výjimky z testování a ostatní podrobnosti jsme uvedli v aktualitě z 12.2.201) a platí povinnost nošení respirátorů v prostorách DM.

Svůj případný příjezd do DM každý žák předem konzultuje se skupinovým vychovatelem.

   Žáky prosíme, aby do DM nejezdili, pokud mají tyto příznaky: nachlazení,  zvýšenou tělesnou teplotu,  suchý kašel,  dušnost,  zažívací obtíže (nevolnost, zvracení, bolsti břicha, průjem),  ztrátu chuti a čichu,  bolest v krku,  bolest svalů a kloubů,  rýmu /ucpaný nos,  bolest hlavy.  Žáky s těmito příznaky nemůžeme vpustit do DM (tedy ani testovat).

Dále žádáme,  příždějte nejpozději do 18,45 hod. z organizačních důvodů. Svůj příjezd volle tak, aby od vašeho příchodu do DM a odjezdu vašeho spoje zpět domů (kvůli případnému pozitivnímu testu či vykázaných příznaků viz výše) byla k dispozici doba alespoň 75 min.

Děkujeme za pochopení.

Strava žáků je zrušena hromadně do 30. 4. 2021. 

Mgr. Josef Mužíček, ZŘ pro DM

Zpět na výpis