Vyhledávání

Informace k ubytování v DM – od 18. 4. 2021.

Úvod » Aktuality » Informace k ubytování v DM – od 18. 4. 2021.

Opatření z 12.4.2021 zůstávají v platnosti s tím, že byla rozšířena možnost ubytování pro žáky mající skupinové konzultace (v maximálním počtu 6 žáků ve skupině).

Nadále platí povinnost testování na COVID-19 před vstupem do DM (je vytvořena testovací místnost) - výjimky z testování a ostatní podrobnosti jsme uvedli v aktualitě z 12.2.201, a povinnost nošení respirítorů v prostorách DM.  Jednotliví vychovatelé se žáky komunikovali a zjišťovali od nich koho škola pozvala k výuce.

   Žáky prosíme, aby do DM nejezdili, pokud mají tyto příznaky: nachlazení,  zvýšenou tělesnou teplotu,  suchý kašel,  dušnost,  zažívací obtíže (nevolnost, zvracení, bolsti břicha, průjem),  ztrátu chuti a čichu,  bolest v krku,  bolest svalů a kloubů,  rýmu /ucpaný nos,  bolest hlavy.  Žáky s těmito příznaky nemůžeme vpustit do DM (tedy ani testovat).

Dále žádáme,  přijíždějte nejpozději do 18,45 hod. z organizačních důvodů…

Svůj příjezd volte tak, aby od vašeho příchodu do DM a odjezdu vašeho spoje zpět domů (kvůli případnému pozitivnímu testu či vykázaných příznaků viz výše) byla k dispozici doba alespoň 75 min.  (např.: poslední spoj domů mi jede ve 19:50hod, tak vstup do DM naplánuji nejpozději na18,35 hod.).

Děkujeme za pochopení.

Strava žáků je zrušena hromadně do 25. 4. 2021. 

Mgr. Josef Mužíček, ZŘ pro DM

Zpět na výpis