COV LK pro obrábění kovů a vstřikování plastů

Úvod » O škole » Projekty » COV LK pro obrábění kovů a vstřikování plastů

Naše škola je zapojena do projektu

Centrum odborného vzdělávání LK pro obrábění kovů a vstřikování plastů – SŠSSD Liberec, p. o.

CZ.06.04.01/00/22_042/0002610

• Cílem projektu je zkvalitnění vzdělávací infrastruktury pro výuku žáků v oblasti polytechnického vzdělávání a práce s digitálními technologiemi.
  • V rámci projektu dojde k zásadní rekonstrukci strojních dílen Střední školy strojní, stavební a dopravní v Liberci na adrese Řepná 1248/12, především k pořízení moderního vybavení potřebného pro výuku praxe a teorie v odborných předmětech žáků střední školy. Jedná se např. o CNC soustruhy a frézky, konvenční obráběcí stroje, přístroje a zařízení pro měření a zkoušení, zpracování plastů, kalení, mikronavařování apod.
  • V areálu školy v ulici Ještědská 358/106 dojde k částečné rekonstrukci vybraných učeben, pořízení 3D tiskáren, výukových CNC soustruhů a obnově nábytku.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

EU+MMR_ RGB_01 (jpg)