Vyhledávání

JIZERSKOHORSKÁ STROJÍRNA RASPENAVA

Úvod » Žáci » Nabídka práce » JIZERSKOHORSKÁ STROJÍRNA RASPENAVA

JIZERSKOHORSKÁ STROJÍRNA RASPENAVA aktuálně nabízí volnou pracovní pozici:

SMĚNOVÝ KONTROLOR/TECHNIK 3D MĚŘENÍ – vhodné pro absolventy

Náplň práce:

  • Kontrola sériově vyráběných dílů
  • Dohled nad výrobou
  • Měření na 3D – základní obsluha, údržba
  • Tvorba a úprava programů na 3D možnost zaučení, není podmínkou, ale výhodou
  • Správa měřidel
  • Administrativní práce
  • Požadavky na zaměstnance:
  • Vzdělání SŠ, SOU
  • Praxe v automotive výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Znalost čtení technické dokumentace výhodou
  • Zájem o obor a ochota zdělávat se, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Závodní stravování
  • Práci na HPP ve stabilním prostředí
  • Nástupní mzda: podle vzdělání a zkušeností

Tel: 777779567

radka.hanzlova@jizerskohorska.cz

OBRABĚČ KOVŮ – NÁSTROJAŘ - vhodné pro absolventy

  • Dle praxe a vyučení – soustruh, bruska, frézka, vyvrtávačka
  • Dle praxe a vyučení – sestavování přípravků, nástrojů
  • Vzdělání SOU
  • Praxe výhodou, vhodné i pro absolventy
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Zájem o obor, zodpovědnost, spolehlivost