Vyhledávání

Lyžařský výcvikový kurz pro žáky 1. ročníků

Úvod » Žáci » Teoretická výuka Ještědská » Lyžařský výcvikový kurz pro žáky 1. ročníků

Aktuality

I v tomto školním roce plánujeme organizovat pro žáky 1. ročníků lyžařský výcvikový kurz, a to pro sjezdové a pro běžecké lyžování.

Sjezdové lyžování: Uskuteční se v termínu 28. 2. až 5. 3. 2021 jako týdenní pobytový kurz ve skiresortu Černá Hora – Pec v Krkonoších, ubytování je zajištěno s plnou penzí v hotelu PROM Svoboda nad Úpou. V případě zájemců o snowboarding nedoporučujeme účast úplných začátečníků. Cena kurzu zahrnuje ubytování, plnou penzi, dopravu autobusem a pětidenní skipas. Cena činí 5.800 Kč (cena může být upravena, pokud dojde ke změně ceny skipasu). Kapacita kurzu je omezena na 40 žáků, rozhodující je datum a čas odevzdání přihlášky.

Běžecké lyžování: Uskuteční se v termínu 1. 3. – 5. 3. 2021 jako týdenní prezenční kurz v Jizerských horách s denní dojížďkou mezi Libercem a Bedřichovem. Žáci si samostatně hradí výdaje nezbytné s hromadnou dopravou a stravováním.

Oba kurzy vedou učitelé školy.

V případě zájmu o lyžařský výcvikový kurz vyplňte níže uvedenou přihlášku a odevzdejte ji nejpozději do 20. října 2020 na sekretariátu školy (areál Letná: Marcela Andresová, areál Ještědská: Monika Poláčková). Na později doručené přihlášky nemusí být brán zřetel.

Zpět na výpis