Vyhledávání

Informace k organizaci výuky od 7. 10. 2020

Úvod » Žáci » Teoretická výuka Ještědská » Informace k organizaci výuky od 7. 10. 2020

Aktuality

V souvislosti s mimořádnými opatřeními ohledně šíření virové infekční nemoci Covid-19 si dovolujeme informovat o aktuálním mimořnádném opatření z 5. 10. 2020, které se týká území okresu Liberec, tedy naší školy, a ruší dosavadní mimořádné opatření účinné od 5. 10. 2020.

Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Libereckého kraje č. 3/2020, kterým se nařizuje mimořádné opatření při epidemii na území Libereckého kraje, je omezena osobní přítomnost žáků na teoretické výuce od 7. 10. do 18. 10 2020.Praktické vyučování, tedy odborný výcvik, tímto mimořádným opatřením není dotčeno a bude probíhat v souladu s běžným rozvrhem, za dosavadních platných hygienických a epidemiologických opatření.

Po dobu omezení osobní přítomnosti na teoretické výuce bude distanční vzdělávání probíhat prostřednictvím modulu Komens v Bakalářích, jak bylo uvedeno již na začátku školního roku.

Pro žáky, kteří budou mít v daný den odborný výcvik, bude zajištěno školní stravování. Žádáme žáky, aby si na dny, na které připadá teoretická výuky, obědy odhlásili.

Odkaz na nařízení Krajské hygienické stanice Libereckého kraje č. 3/2020

Zpět na výpis