Vyhledávání

Termíny opravných a náhradních závěrečných zkoušek - podzim 2022

Úvod » Žáci » Závěrečné zkoušky » Termíny opravných a náhradních závěrečných zkoušek - podzim 2022

V souladu s § 5, odst. 1 vyhlášky č. 47/2005 Sb., o ukončování vzdělávání ve středních školách závěrečnou zkouškou a o ukončování vzdělávání v konzervatoři absolutoriem, v platném znění, zveřejňujeme termíny opravných a náhradních závěrečných zkoušek.

Písemné zkoušky

Termín konání opravné zkoušky:

8. září 2022, od 9:00 hod.

Termín konání náhradní zkoušky:

8. prosince 2022, od 9:00 hod.

Ústní zkoušky

Termín konání opravné zkoušky:

12. září 2022

Termín konání náhradní zkoušky:

12. prosince 2022

Praktické zkoušky

Termíny konání opravných zkoušek:

5. září - 7. září 2022

Termíny konání náhradních zkoušek: 

5. prosince - 7. prosince 2022

Termín pro podání přihlášky

Uchazeči, kteří chtějí konat opravnou nebo náhradní závěrečnou zkoušku, musí podat písemnou přihlášku nejpozději 8. srpna 2022 na studijní oddělení školy. Přihláška je k dispozici na stránce Závěrečné zkoušky.

Zpět na výpis

Přihlašování k závěrečným zkouškám

Žáci závěrečných ročníků učebních oborů jsou k závěrečným zkouškám v 1. řádném termínu přihlašováni po úspěšném ukončení posledního ročníku.

Uchazeči, kteří chtějí konat opravnou nebo náhradní závěrečnou zkoušku, musí podat písemnou přihlášku nejpozději jeden měsíc před konáním zkoušky v souladu s vyhláškou č. 47/2005 Sb., o ukončování vzdělávání ve středních školách závěrečnou zkouškou a o ukončování vzdělávání v konzervatoři absolutoriem, na studijním oddělení školy. K opravné či náhradní závěrečné zkoušce je možné se přihlásit nejdéle do 5 let od úspěšného ukončení závěrečného ročníku (v řádním či opravném termínu připadajícím na červen nebo září, v posledním, pátém roce pouze v řádném červnovém termínu).

Přihláška k závěrečné zkoušce