Vyhledávání

Odborný veletrh firmy Ptáček

Úvod » Aktuality » Odborný veletrh firmy Ptáček

Firma Ptáček pořádá každoročně veletrh v Brně, které se účastní spolupracující firmy. Vzhledem k dobrým vzájemným vztahům s libereckou pobočkou byla naše škola na tuto akci pozvaná. Čtyři učitelé naší školy a šest vybraných žáků se toho veletrhu dne 24.4.2024 zúčastnilo.

Na akci se prezentovalo velké množství vystavovatelů zaměřených na technická zařízení budov, např. na zdroje vytápění a ohřev vody včetně využití alternativních zdrojů energií.  Dále byli prezentované nové materiály, používané nářadí a nové trendy v návrzích koupelen.

Díky regionálnímu zástupci firmy Ptáček se škole podařilo oslovit i další firmy s výhledem možné spolupráce, buď formou odborných přednášek, exkurzí nebo materiální podporou výuky oborů instalatér a MIEZ. 

Děkujeme za pozvání, těšíme se na vzájemnou odbornou spolupráci a příští rok znovu do Brna.

Zpět na výpis